Dřevěné podlahové krytiny, na které je spoleh - Soliter Parket

DŘEVĚNÉ PODLAHOVÉ KRYTINY, NA KTERÉ JE SPOLEH

Potřebujete nové dřevěné podlahové krytiny? V tom případě jste tu správně. V naší nabídce naleznete kvalitní parkety a palubky do interiéru, které jsou vysoce kvalitní a designové. Vybrat si můžete z několika druhů dřeva různých barev, které perfektně doladí váš interiér. Do kuchyně, ložnic nebo do obýváku? Vytvořte si každou místnost jinou. Bohatá nabídka, ze které si vybere opravdu každý. Kontaktujte nás a my vám rádi poradíme s výběrem. Nebo za námi přijďte na prodejnu v Praze 7 – Holešovicích a rovnou domluvíme objednávku.

Těšíme se na vás!

Do kuchyně i na terasu

S námi naleznete ty pravé palubky a dřevěné podlahové krytiny. Zajistíme bezstarostný prodej plovoucí podlahy, která je vhodná do firemních prostorů i vašeho domova. Ať už sháníte krytiny do útulného dětského pokoje nebo moderní ložnice, s námi si vyberete to pravé pro vás!

Dřevěné podlahy do různých prostorů

Různí výrobce, různé dřeviny

Staráme se o prodej dřevěných podlahových krytin z různých masiv i klasických dřevin. Díky bohaté nabídce si vyberete do různých interiérů. Útulných, starobylých i vysoce moderních. Krytiny si můžete vybrat od výrobce dřevěných podlah Kährs nebo výrobce Boen, kteří garantují maximální kvalitu a příznivou cenu za m².

Doplňkové služby, které se postarají o zbytek

Vybrat si můžete klasické dřevěné podlahy nebo vícevrstvé vinylové podlahy, které jsou například třívrstvé a hodí se do koupelen. S námi si vyberete. Kontaktuje nás na telefonní číslo nebo přes email a domluvíme si osobní schůzku. Nebo si rovnou objednejte dřevěné krytiny, na kterých bude radost chodit!


1 2 3 4 >