Jedinečné podlahové krytiny Boen - Soliter Parket

JEDINEČNÉ PODLAHOVÉ KRYTINY BOEN

V naší bohaté nabídce naleznete dřevěná prkna a interiérové parkety značky Boen. Jako norský výrobce vám garantuje maximální kvalitu za skvělou cenu za m². Vybrat si můžete dřevěné podlahové krytiny, na které je používán dub či jasan. Díky tomu jsou podlahy vždy hezké a designové. Vyberte a objednejte si to pravé pro vás. Nebo nás kontaktujte na telefonní číslo či přes email a my vám rádi pomůžeme s výběrem.

Těšíme se na vás!

Postavíme vám pevnou zem pod nohama

Prodej dřevěných podlahových krytin Boen, to je naše! Nabízíme vám prkna i parkety, které jsou broušené, hoblované, vrstvené i třívrstvé. Nášlapné parkety mají zámkový spoj, díky kterému vám můžeme zaručit opravdovou kvalitu a dlouhou životnost. U nás si lze zakoupit i přechodové a soklové lišty a jiné produkty.

Dřeviny s dlouhou životností

Kuriozitou dřevěných podlahových krytin Boen je tepelná izolace, kterou ocení nejedna rodina. Pokud stavíte terasu, tak naopak oceníte prkna na venkovní terasy, které máme taktéž v několika provedeních. S námi si vyberete vše.

Povrchové úpravy

Povrchové úpravy, díky kterým bude vaše podlaha naprosto dokonalá! Staráme se o prodej dřevěných prken, parket i lišt, z nichž se stane dřevěná podlaha snů. Aby byla opravdu dokonalá a dlouho vydržela, nabízíme vám také doplňkové služby jako je pokládka, realizace, montáž a renovace. Spolehněte se na profesionála, který se postará o vše potřebné. Vybrat si můžete také z vinylových podlah nebo vrstvených dřevěných podlah Kährs.

Kontaktujte nás na telefonní číslo nebo přes email a domluvíme si osobní schůzku na naší pobočce v Praze 7 – Holešovicích. Společně najdeme to správné řešení!