Dřevěné podlahové krytiny Kährs ze švédska - Soliter Parket

DŘEVĚNÉ PODLAHOVÉ KRYTINY KÄHRS ZE ŠVÉDSKA

Interiérové dřevěné podlahové krytiny Kährs jsou ideální pro firemní kanceláře, studia i váš domov. Vyberte si designové prkna a dřevěné parkety, které jsou díky různým typům dřeva originální. Jako švédský výrobce vám Kährs garantuje maximální kvalitu za skvělou cenu za m². Prodej dřevěných podlah, které vydrží! Objednejte si tu pravou pro vás nebo nás kontaktujte a my vám rádi pomůžeme s výběrem.

Dřevo, které je moderní a designové

Dřevěné podlahové krytiny Kährs se prodávají ve více variantách. Na výběr máte dub, javor, jasan, ořech nebo třešeň. Každé dřevo má něco do sebe a hodí se do jiného interiéru. Nášlapné a vrstvené dřevěné podlahy mají jednu výhodu a tou je tepelná izolace. Z vašeho domova vám už neunikne ani kousek tepla. U všech podlah navíc používáme zámkový spoj, takže dlouhá životnost je zaručená!

Povrchové úpravy, které provádíme

Dřevěná prkna s dlouhou životností

Staráme se o prodej kvalitních dřevěných parket a prken, které vám zajistí útulný a moderní domov. V naší nabídce naleznete také venkovní terasy palubky, lišty, obklady schodišť nebo vinylové podlahy, které jsou ideální pro koupelny. U nás si vyberete tu pravou podlahu pro každou místnost.

Doplňkové služby pro každého

Vyberte si dřevěné podlahové krytiny Kährs a objednejte si je. Nebo nás kontaktujte na telefonní číslo či přes email a domluvíme si osobní schůzku v Praze 7 – Holešovicích. My vám rádi poradíme a pomůžeme s výběrem!


1 2 3 >