Obklady schodišť do interiéru i exteriéru - Soliter Parket

OBKLADY SCHODIŠŤ DO INTERIÉRU I EXTERIÉRU

Obložení schodů nebylo nikdy jednodušší! V naší nabídce naleznete dřevěné dubové obklady, které z vašich schodů udělají designový kousek. Moderní schodnice, kterou musíte mít. Zajistíme bezstarostný prodej a jako český výrobce zároveň garantujeme maximální kvalitu za skvělou cenu. Nemůžete si vybrat? Kontaktujte nás na telefonní číslo nebo přes email a my vám rádi pomůžeme s výběrem. Nebo vám zašleme podrobný ceník našich produktů. Schodiště na míru!

Venkovní, vnitřní i betonové schodiště na míru

Prodej obložení schodů z masivu a dubového dřeva. U nás zakoupíte schodnice, nášlapy, ukončovací profily, stupně, podstupnice, lišty, bočnice a další produkty, které potřebujete ke kvalitním obkladům schodišť. Vše pod jednou střechou!

Designové schodiště až do nebe

Český výrobce, na kterého je spolehnutí

Jako český výrobce zaručíme maximální kvalitu a spolehlivost vybraného produktu. Nezaměřujeme se však pouze na obložení schodů, ale také na dřevěné masivní podlahy a vinylové či akční podlahy. S námi si rychle a jednoduše vybavíte celý váš domov.

Doplňkové služby, které oceníte

Poradíme vám

Vybrali jste to pravé, co si chcete koupit? Jednoduše objednejte. Potřebujete s výběrem poradit? V tom případě nás kontaktuje na telefonní číslo nebo přes email a my si s vámi domluvíme osobní schůzku, která proběhne na naší vzorkové prodejně v Praze 7 – Holešovicích. Těšíme se na vás!

Nenalezen žádný produkt.