Terasová prkna pro moderní design - Soliter Parket

TERASOVÁ PRKNA PRO MODERNÍ DESIGN

Pocit, že jste znovu na tropické dovolené? S námi ano. Vyberte si z naší bohaté nabídky terasových prken, které jsou vyrobeny z různých typů dřeva. Vybrat si můžete exotické dřevo jako je bambus, massaranduba, garapa, brazilský ořech nebo sibiřský modřín. Tvrdé dřevěné desky, rošty a palubky jsou ideální pro venkovní účely, tedy terasy. Nabízíme také dřevoplastová prkna, která my jako výrobce také velmi doporučujeme. Chcete poradit? Kontaktujte nás na telefonní číslo nebo přes email a my vám rádi poradíme.

Exotické dřevo pro pocit jako na dovolené

Zajistíme prodej terasových prken z exotického dřeva, díky kterým bude vaše terasa nejen moderní, ale také jako z dalekých tropických ostrovů. Dřevěná i dřevoplastová, WPC kompozit, prkna jsou naší výroby nebo od výrobce Terrafina, který se specializuje právě na WPC kompozit. Různé rozměry a cena za m². To je moderní terasa na míru!

Dřevo z dalekých krajin

Prodej terasových prken a dalších produktů

V naší nabídce naleznete nejen dřevěné podlahy, terasová prkna, vinylové nebo akční podlahy, ale také obklady schodišť a jiné produkty.

Doplňkové služby pro vás

Vyberte a objednejte si ten pravý produkt pro vás. Nebo nás kontaktujte na telefonní číslo či přes email a dohodneme si osobní schůzku na vzorkové prodejně v Praze 7 – Holešovicích.