Vinylové podlahy pro podlahové topení - Soliter Parket

VINYLOVÉ PODLAHY PRO PODLAHOVÉ TOPENÍ

K dispozici pro vás máme interiérové plovoucí nebo lepené vinylové a PVC podlahy, které jsou ideální pro podlahové topení do koupelny. Měkčený i tvrzený vinyl je ideální právě do koupelen, protože podlahy z něj jsou vícevrstvé a tím odolné vůči vodě. Vyberte si vinylovou podlahu, která vás nezklame. Objednejte si to pravé pro vás nebo nás kontaktujte. My vám rádi poradíme!

To pravé do vaší koupelny

Vyberte si z bohaté nabídky plovoucích a PVC vinylových podlah, které mají spolehlivého výrobce Moduelo a Forbo. Vsaďte na kvalitu. Zajistíme vám bezstarostný prodej vinylové podlahy, která je ideální nejen do koupelny. V naší nabídce naleznete také akční podlahy nebo zámkové (click) vinylové podlahy, tak neváhejte a koukněte se!

Vinylové a PVC podlahy

Prodej podlah probíhá přes naše stránky nebo se za námi můžete stavit na pobočce v Praze 7 – Holešovicích. Rovnou si můžete objednat i dílce, venkovní terasy z exotického dřeva nebo obklady schodišť. Zkrátka vše pro váš domov

Doplňkové služby, které nezklamou

Kontaktujte nás

Vybrali jste ty pravé vinylové podlahy, které se budou u vás doma vyjímat? Tak si je jednoduše objednejte. Nebo nás kontaktuje na telefonní číslo či přes email a my vám rádi poradíme s výběrem. Kvalitní podlahy a cena za m². Perfektní!